Ana sayfa Çalışmalarım Bağlama Büyüsü nedir?

Bağlama Büyüsü nedir?

1450
5
PAYLAŞ

BAĞLAMA BÜYÜSÜ

 

Eşiniz, oğlunuz, kızınız, evinden ya da işinden uzaklaştı mı? bir türlü nedenlerini ya da çözümünü bulamadınız mı? büyük hayaller ile kurulan yuvalar, büyük hüsranla sonuçlanacak yola mı girdi? Öyleyse bu yazımız tam size göre. Eşinizin, oğlunuzun ya da kızınızın evinden neden uzaklaşabileceğini inceleyerek başlayalım.

 

İnsanlar yapıları gereği konfor alanlarını terk etmezler. Konfor alanlarında da listenin başında evleri gelmektedir. Eğer bir insan konfor alanından uzaklaşıyor ve alışkanlıklarından vazgeçiyorsa bunun sebepleri çok ciddi olmalıdır. İnsanların ilişkilerine göz koyan bir musallat, ailenin mutluluklarını kıskanan bir yakın genellikle bu sebeplerin başında gelmektedir. Bir eşin kişisel temizliğinden vazgeçmesi, kurulu düzenlerine aykırı hareket etmesi, huzursuzlukların çıkması, aile içi sözlü ya da fiziksel şiddetin ortaya çıkması, eşlerin birlikte geçirdiği sürenin kısalması, birbirlerine itici ve soğuk gelmeleri gibi pek çok belirti ile ortaya çıkan değişik büyüler ile eşler evlerinden ya da birbirlerinden uzaklaştırılmış olabilirler. Böyle durumlarda eşlerin birbirlerine olan samimiyetlerini geri kazanmaları, tekrar eski günlerine dönmeleri ve huzurla yaşamaları için Bağlama Büyüsü yapılmaktadır.

 

Öncelikle belirtmeliyim ki, Bağlama Büyüsü genellikle tamamlayıcı büyü olarak geçmektedir ve yaşanılan sorunların tedavisinden sonra uygulanmaktadır. Örnekleyecek olursak, bir ilişkinin kötü gidişi tespit edildikten sonra ilişkinin hızla ve güvenle yeniden tahsisi için kullanılmaktadır. Bağlama Büyüsü öncelikli olarak ilişki içerisinde yapılan eski büyüler ve ayırıcı etmenler temizlenmeden yapılmaya kalkılırsa çiftlere çok ciddi zararlar vereceği gibi olası bir musallat durumu varsa musallatı kızdırarak büyük zararlar vermesine sebep olacaktır.

 

Yukarıda belirttiğimiz sebeplerden ötürü seanslarda izlenecek yol öncelikle uzaklaşmaya sebep olan büyü çeşidi net olarak bulunmalı ve büyü bozulmalıdır. Büyüden değil de bir musallat yüzünden uzaklaşma gerçekleştiyse musallatın uzaklaştırılması ve bir daha yaklaşamaması sağlanmalıdır. Böylelikle çiftler arasındaki tüm engeller temizlenmiş olacaktır. Çiftlerden büyü ya da musallattan etkilenen bireyin yaşadığı ruhani zararın düzeltilmesi ve evine yeniden bağlanması için tamamlayıcı olarak gerçekleştirilmektedir.

 

            Bağlama Büyüsü ve benzeri tamamlayıcı büyüler ilim konusunda uzman olmayanlar tarafından yapılmaya kalkıldığı takdirde en hafif haliyle ters teper ve telafisi çok zor sonuçlar doğuracaktır. Bu sebeplerden ötürü öncelikle tercih edeceğiniz ve danışacağınız hocanın büyü ve musallat konularındaki ilim ve eğitimi, tecrübeleri çok önemlidir. Her büyüde olduğu gibi yaşanılan farklılıkları doğru analiz ederek, erkenden Medyum Valera Hoca gibi uzmanlar ile iletişime geçerek, hızla, kalıcı hasarlar kalmadan seanslara başlamalısınız.

 

Seanslar konusunda da illaki hoca ile aynı ortamda olmak zorunda değilsiniz. Nasıl ki

Bir insana büyü yapılırken o ortamda bulunmadığı halde etkisini gösteriyorsa, pandemi sürecinde olsun veya dünyanın neresinde olursanız olun seanslardan faydalanabilirsiniz. Yaşadığınız sıkıntılardan kurtulmak ve tekrar mutlu ve güzel günler yaşamak istiyorsanız yapmanız gereken yalnızca Medyum Valera Hoca irtibata geçmek ve sizden isteyeceği bilgileri aktarmak.  Bu sayede de büyü ve musibetlerden kurtulmak için geç kalmamış olursunuz ve hayatınıza kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.

Peki Medyum Valera Hoca kimdir? Kendisi İstanbul Silivri’de ikamet etmektedir ve aslen İranlıdır. Uzun süre yurt dışında, özellikle orta doğuda büyü ve musallat konularında uzman hocalardan eğitimler almıştır ve bu kadim ilim konusunda kendisini geliştirmiştir. 15 yıldır hem ilim konusunda daha detaylı bilgiler edinmekte hem de tecrübeleri sayesinde pek çok büyü çeşidi konusunda insanlara yardımcı olmaktadır. Edindiği derin tecrübeler ve aldığı derin bilgiler sayesinde dünyanın sayılı alimleri arasına girmiştir.

Hızlı İletişime Geçebilmek İçin

05316761351

 

5 YORUMLAR

  1. Ben büyük bir şirkette üst düzey yöneticiyim. Hem yurt içinde hem yurt dışında dünya çapında saygın okullarda okudum. Eşimi de yüksek lisans yıllarında tanıdım ve birbirimizi çok severek evlendik. Kendimi tanımlayacak olursam inançlı birisi değilimdir. Büyü, cin gibi konular bana safsata ve hurafe olarak gelirdi. Gelirdi diyorum çünkü son birkaç haftadır yaşadıklarımdan sonra neye inanacağımı bende bilmiyorum. Eşim ile son 1 yıldır iki yabancıyı bir evde yaşıyoruz. Önceleri bana soğuk davranmaya daha sonrasında da tartışmalara ve kavgalara varan bir süreçten geçtik. Psikolojik destekler, çift terapileri derken düzelen hiçbir şey olmadığı gibi her şey daha hızlı şekilde kötüye gitmeye başladı. eşimle tartıştığımız bir gün evde otururken yardımcım bizde büyü olabileceğini söyledi. İlk başlarda saçma gelse hatta gülsem bile kafamı kurcalamaya başlamıştı. Bu konuyu ara sıra araştırmaya ve bazı yazılar okumaya başlamıştım. Bir arkadaşıma bu konuyu açtığım zaman bana direkt “sen söylemesen ben sana diyecektim.” Dedi ve Medyum Dekar Hoca nın telefon numarasını verdi. İlk görüşmemizde sorunu ve yapmam gerekenleri öğrendikten sonra söylenenleri harfiyen uygulamaya başladım ve inanılmaz bir hızla hayatım eskisi gibi olmaya başladı. Teşekkür ederim hocam ailemi kurtardınız.

  2. Merhaba, Medyum Dekar Hoca konusunda ve durumum hakkında bilgi almak istiyorum, ben yurtdışında yaşıyorum, eşim son 2 yıl önce yeni bir firmada çalışmaya başladı ve evini iyice boşlamaya başladı. bana da 4 yaşında ki çocuğumuza da kötü davranmaya ve zarar vermeye başladı. daha önceleri bizim için kendisini parçalayan ve gözü bizden başka kimseyi görmeyen adam gitti yerine sanki üzerinde yükmüşüz gibi davranan birisi geldi. Acaba Medyum Dekar Hoca bu yaşadıklarımız hakkında yardımcı olabilir mi?

    • Hocam ilk olarak size teşekkür etmek istiyorum. İnanılmaz sıcak ve yardımseverdiniz. Daha ilk telefonumda yardım edebilmesi için yapmam gereken her şeyi anlattı ve istediği bazı şeyleri kargolamamı söyledi. Gerisi zaten çorap söküğü gibi geldi ve çok hızlıca eşim bize geri döndü. Yuvasına ve bize artık sıkı sıkıya bağlı.

  3. Oğlum ve gelinimin sorunları olduğunu tahmin ediyordum, gelinim önceleri oğluma ve bize karşı saygılı ve çok hassastı. Hatta kendi kızımdan öteydi. 2 gün aramasam hemen gelir halimi sorar ve bir sorun olup olmadığını kontrol ederdi. Biz de gelinimiz değil kızımız gibi yaklaşır, kızımızdan öte tutardık. Birkaç aydır oğlum durgun ve üzgündü, pek çok sefer konuşmaya çalışsak bile bir türlü ne gibi bir sorun olduğunu bilemiyorduk. Gelinimin tavırlarında ise soğuk ve mesafeli duruş görüyorduk. Konuyu ona sorduğum zaman ise aşağılayıcı ve hor gören bir tavır ile konuşup kısa kesiyordu. En sonunda durumun bu şekilde olmasının ve aniden gelişmesinin doğal olmayacağına karar verdim ve kız kardeşimden Medyum Dekar Hoca’yı duydum. Aradığımız zaman yanına gittiğimiz zaman inanılmaz sıcak kanlı, yardım sever ve sorunumuzu çözmeye odaklı şekilde bizi karşıladı. Söylediği her şeyi harfiyen uyguladık ve gelinim resmen uykudan uyanırmışçasına bize geri döndü.

  4. Nişanlım peşimde aylarca koştu, 3 kere istemeye geldiler ve babamın tüm isteklerini yerine getirmek için kendisini parçaladı. Fakat ne olduysa geçen yılbaşında köyüne gitmesiyle her şey alt üst oldu ve sanki ben yokmuşum gibi davranmaya başladı. Sürekli benimle kavga eden, tartışan, her konuyu yokuşa süren birisine dönüştü. Onu çok seviyorum ve ayrılmayı hiç istemiyorum. Komşumuzdan hocamın numarasını aldım ve kendisine ulaştım. Daha ilk seansta nişanlım bana yeniden bağlanmaya ve tekrar aşık olmaya başladı. sürecin ilerleyen zamanlarını sizler ile tekrar paylaşacağım. Bu inanılmaz değişimi yaşamak bile bambaşka bir duygu. Teşekkürler hocam.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here