Ana sayfa Çalışmalarım Soğutma ve Ayırma Büyüsü

Soğutma ve Ayırma Büyüsü

81
0
PAYLAŞ

SOĞUTMA BÜYÜSÜ

 

Eşinizin, çocuklarınızın ilişkilerinde bir farklılık mı gördünüz? Sevdiğiniz insan artık başka birisine mi ilgi duyuyor? Bir büyü ya da musallat yüzünden yanlış bir evlilik olduğuna mı inanıyorsunuz? Bulunduğunuz bu durumdan çıkmak için çözüm yolu mu arıyorsunuz? Öyleyse doğru yerdesiniz. Gelin yaşadığınız sorunlardan kurtulmanın yollarını ve yapılması gerekenleri birlikte inceleyelim.

 

İlk değineceğimiz konu neden Soğutma Büyüsü ? Soğutma Büyüsü kimlere yapılır ve Soğutma Büyüsü Nasıl Yapılır? Olacak. Bu büyü türü ister normal şekilde yalnızca iki insanın ilişkisini bitirmek, iki kişiyi birbirinden soğutmak için yapılabileceği gibi istenirse de Papaz Büyüsü ile daha sert kara büyü sınıfından bir büyü ile de yapılabilmektedir. Soğutma Büyüsü genellikle gözleri dışarıda olan eşlere yapıldığı gibi eşlerden birisinin yaptığı büyü ile evlenen çiftlere de uygulanmaktadır. Bu şekilde eşler birbirinden soğuyarak birbirlerini istemeyen iki insan haline gelmektedir ve son aşamasında evlilik bitmektedir. Burada önemli olan konu Soğutma Büyüsü eğer ki Papaz Büyüsü üzerinden yapılacaksa bilinmesi gerekenin yapılan kişinin musallat altında olacağı ve bu musallatın ciddi etkisinde kalacağı için yaşayacağı sorunlardır.

 

Soğutma Büyüsü yapılan çiftler öncelikle birbirlerine karşı sabırlarını kaybederler, şahsi temizliklerine dikkat etmez, kendilerine özen göstermemeye başlarlar, birbirlerini itici ve tiksindirici görmeye başlarlar. Önceleri oluşan tartışmalar ve rahatsızlıklar ilk başta yatak ayırma ile ilerler ve sonunda boşanma ya da ayrılık ile sonuçlanır. Çift ayrılığı gerçekleştirip önceki ilişkilerini tamamen akıllarından çıkarmaları ile de büyü görevini yapmış olur ve geçerliliğini yitirir. Eğer ki Papaz Büyüsü tekniği ile yapılırsa, kullanılan kan, saç, necaset gibi materyallerin sahibi ayrılık sonrası da sıkıntılar çeker ve ilişki yaşayamaz hale gelir. Burada önemli olan büyüyü yapacak hocanın tecrübesidir. Eğer ki seans sırasında hoca tecrübesizce hareket ederse büyü ters tepebilir, çiftlerin ikisini ağır tesir altına alabilir, büyüyü yaptırana zarar verebilir, bu yüzden mutlaka ama mutlaka büyüyü yaptıracağınız hocayı çok iyi seçmelisiniz. Konusunda uzmanlığını, hocanızın tecrübesini, aldığı eğitimi ve birikimlerini mutlaka öğrenin. Doğru yapılmayan büyünün, sahte büyünün ya da bu konuda alim olmayanların sizlere yapacağı, ya da internette yazan yöntemler ile kendinizin deneyeceği büyüler yalnızca yapana ve yaptırmaya çalışana zarar vereceği gibi cinler alemini kızdıracaktır. Böyle bir durumdan kurtulmanız çok ama çok zor olacaktır. Unutmayın büyü konusu yalnızca uzmanlık gerektiren ve uzun yıllar eğitim almak ile yapılabilecek bir işlemdir.

 

Medyum Valera Hoca pek çok büyü konusunda yurt dışında ilmin doğduğu topraklarda araştırmalar yapmış sayılı alimden eğitimler almış ve tecrübeler edinmiştir. Kendisinin yaptığı araştırmaların ve çalışmaların sonucunda da dünyanın önde gelen hocaları arasına girmiştir ve pek çok teknik geliştirerek insanlara çokça hizmet vermiştir. Aslen İran’lı olan Medyum Valera Hoca uzun yıllar aldığı eğitimlerden sonra 15 yıldır İstanbul Silivri’de hizmet vermektedir. Kendisi binlerce insana yardım etmiştir ve gelen insanların çoğu ile uzun süreli irtibat halindedir. Uzun yıllar deva bulamayan, sorunlarını çözemeyen pek çok insan için çözüm olmuş ve mutlu olmalarını sağlamıştır.

 

Pandemi sürecinde de uzaktan irtibat ile hem dünyanın her yerindeki insanlara ulaşabiliyor hem de zaman kaybetmeden hızla çözüme ulaştırıyor. Yaşadığınız sorunların çözüme ulaşması için sizin de hocayı ziyaret etmenize gerek yok yalnızca bir telefon ile hocaya ulaşarak gerekli yönlendirmeleri uygulamanız yeterli olacaktır. Böylelikle sorunlarınıza hızlı ve kolay bir şekilde çözüm bulabileceksiniz.

Hızlı İletişime Geçebilmek İçin

05316761351

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here