Ana sayfa Bilgi & Haber Gerçek Büyücü Kimdir?

Gerçek Büyücü Kimdir?

17
0
PAYLAŞ

Gerçek Büyücü Kimdir?

Büyücü, büyü, vefk, cifir, hüddam, muska gibi işleri uzman bilgileri yoluyla özgünce ve dikkatlice yapan kişidir. Gerçek büyücü, insanların büyü ve cin ile ilgili sorunlarında onlara yardım ederler. Büyücülerin bu işleri yaparken bir de danışma merkezleri bulunur. Medyumluk hizmetleri de buralarda görürler. Medyumluk yaparken cinlerle de iletişim halinde olurlar.

Medyumlar da gerçek büyücü olan kişilerdir. Büyü yapmak bilgi gerektirir. Bu bilgi için havas ilmi gerekir. İlim tahsil etmek ve talim etmek büyücülerin alaylı olarak gerçekleştirdikleri ve kendilerini yetiştirmeleri sonucunda meydana gelen bir durumdur. Büyücüler insanların elinden bir şey gelmeyen sorunlarını büyü yoluyla çözerler.

Gerçek Büyücü Neye Yardım Eder?

Büyücüler, büyü yapma, büyü bozma, muska yapma, zırh yapma koruma oluşturma, cifir, vefk, hüddam konularında yardımcı olurlar. Gerçek büyücü olarak bilinen kişiler insanların büyüye maruz kalmalarına karşın onlara yardım ederler. Büyüyü bozmak için büyü yapmak da gerekebilir. Bunun için büyücülerden mutlaka yardım almak gerekir.

Medyumlar da gerçek büyücü olarak bilinmektedir. Bu nedenle cinlerle iletişim kurabilme yeteneklerine sahiptirler. Cinlerden alınan yardımlarla cin çıkarma, cine maruz kalma gibi durumlarla da başa çıkarak insanlara bu konuda da kapsamlı yardım etmektedirler. Medyumlar büyüden korunmak konusunda muska da yaparlar, zırh büyüleri de yaparlar.

Gerçek Büyücü Büyü Bozar mı?

Medyumlar gerçek büyücü olarak büyü yapabildikleri gibi büyü bozma bilgilerine de sahiptirler. Büyü bozma işi oldukça kapsamlı olarak yapılmaktadır. Büyü yaparken olduğu gibi büyü bozarken de ayinler gerekir. Bu ayinler aşamalı ve sıralı olarak yapılmaktadır. Bu aşamalarda dikkat edilmesi gereken şeyleri medyumlar bilir ve uygular.

Büyü bozmak bilgi gerektirir. Çünkü büyü bozarken başka büyülerin varlığı ortaya çıkabilir. Yahut büyülerin bozulması için büyü yapılması gerekebilir. Gerçek büyücü olan kişiler bütün bunların farkında olarak her büyü için farklı uygulamalar yapıp büyülerin etkilerini bertaraf ederler. Böylece insanları da bu şekilde korurlar ve onlara yardımcı olurlar.

Gerçek Büyücü Muska Yapar mı?

Büyücüler birçok şey yaparlar. Vefk, cifir, muska da bunlardan biridir. Gerçek büyücü muska yapma bilgisine sahip bir kişidir. Bununla ilgili ayet ve sureleri bilmekte ve gerekli duaları yazıp muska oluşturacak bilgiye de sahiptir. Muska yapmak manevi olarak insanları kötülükler korumaktadır. Kötü mahlukatın gelmesini önlemektedir.

Medyumlar gerçek büyücü olarak muska yapıp insanların kötü varlıklardan korunmalarını sağlarlar. Bu kötü varlıklara karşı muska yapmak bir zırh görevi görebilir. Bu nedenle insanlar büyüye ve cinlere karşı en yakın ve bildikleri bir medyuma giderek yardım alırlar. Muskalarda özel ayet, sure ve dualar kullanılır. Her büyü için bu farklı olabilir. Bunun için de medyumların bilgisine başvurulmaktadır. Medyumlar hemen her sorunda insanlara kolayca ve kesin çözüm oluşturacak şekilde yardım ederler.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here