Ana sayfa Bilgi & Haber Gerçek Medyumlar

Gerçek Medyumlar

11
0
PAYLAŞ

Gerçek Medyumlar Nerede Bulunur?

Medyumluk hizmetleri mekandan ve zamandan bağımsız olarak verilebilir. Fakat yine de medyumların belli bir adresleri bulunmaktadır. Gerçek medyumlar danışma merkezlerine sahip olarak psikolog ve biyoenerji uzmanlarıyla birlikte de çalışabilir. Medyumlar internet üzerinden ya da telefonla iletişim kanalıyla da işlerini yapmaktadır.

Medyumları bulmak ve araştırmak çok kolaydır. İnternet ortamında birçok medyum danışanı yorumu ve tavsiyesi yer almaktadır. Gerçek medyumlar konusunda insanlar birbirlerine yol göstermekte ve tavsiyelerde bulunarak, iletişim bilgileri de paylamaktadır. Bu noktada sahtekar medyumlar konusunda çok dikkatli olmak gerekir.

Gerçek Medyumlar İsimleri Nelerdir?

Medyumların isimleri de bulunmaktadır. Birçok medyum ismini vererek çalışırken bazı medyumlar da müstear isim kullanmaktadır. Medyum Ahmet en çok bilinen medyumlardan biri olarak tercih edilmektedir. Medyumlar insanların her türlü sorununu çözebilirler. Özellikle büyü, sihir, muska, tılsım ve fal konularında oldukça bilgili olurlar.

Gerçek medyumlar cin ve şeytanla iletişime geçme yeteneklerine sahip olabilirler. Bu özel bir bilgi gerektirmektedir. Havas ilmi, cifir ilmi bu ilimler arasında yer almaktadır. Medyumlar bu bilgilere sahip olarak insanlara yardım etmektedir. Büyü konusunda herkes bilgili değildir bu nedenle insanlar özellikle hata yapmamak adına medyumlara müracaat etmektedir.

Gerçek Medyumlar Hocalar ile mi Çalışır?

Hocalar ve medyumlar ortak çalışabilirler. Medyumlar hocaların sahip olduğu bilgilere de sahip olabilirler. Özellikle cifir, havas ilmi konusunda bilgili olan medyumlar insanların cin ve şeytanla ilgili olan sorunlarını çözmelerinde kapsamlı bir şekilde yardım edebilirler.

Gerçek medyumlar insanların dertlerini, sorunlarını çözme yetenek ve bilgilerine sahip olan kişilerdir. Bunu yaparken oldukça gizli ve hassas olarak çalışırlar. Medyumlar kişilerin özel bilgilerini asla başka kişilerle paylaşmazlar.

Medyumlar Sahtekar Olur mu?

Medyumluk hizmetleri istismara çok açık hizmetler olarak bilinmektedir. Bu hizmetlerin yerine getirilmesi insanların dolandırıldığı da olmuştur. Bu nedenle sahtekar medyumlar oldukça fazladır ve bunlara dikkat etmek gerekir. Gerçek medyumlar insanların sorunlarını ve dertlerini istismar etmeyen kişilerdir. Bu nedenle insanların özellikle dertlerini çözmek için çalışırlar daha sonra ücretlerini alırlar.

Sahtekar medyumlardan korunmak için derin araştırmalar yapmak gerekir. Danışanlara ulaşmak, bilgi ve tavsiye almak gerekir. Böylece sahte kişilerden korunmak ve zarara uğramamak mümkün olabilir. Medyumlar da danışanlarını dolandırıcı e sahtekar kişilere karşı uyarmalıdır. Gerçek medyumlar ruhsatlı olarak çalışır ve vergilerini verir. Adresleri ve diğer iletişim bilgileri belli olan gerekirse tüzel kişiliğe sahip olarak çalışırlar.

MEDYUM KARLO HOCA HAKKINDA DAHA FAZLA BİLGİ EDİNMEK İÇİN TIKLAYINIZ. 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here