Ana sayfa Çalışmalarım Gideni geri getirme

Gideni geri getirme

300
5
PAYLAŞ

GERİ GETİRME BÜYÜSÜ

 

Büyük hayaller ile kurduğunuz yuvanız eskisi gibi değil mi? eşiniz ile ya da sevgiliniz ile büyük sorunlar mı yaşıyorsunuz? Artık sevdiğiniz insan gitti yerine başka birisi mi geldi? Daha düne kadar üzerinize titreyen, sizin için çabalayan o insan gitti yerine evde bile zor duran birisi mi geldi? Peki bu sorunların bitmesi için neler yaptınız? Tüm çabalarınıza rağmen hiçbir şey eskisi gibi olmuyor mu? Gelin hep birlikte yaşadıklarınızın temel sebeplerini ve nasıl çözümler üretebileceğimizi inceleyelim.

 

Öncelikle pek çok büyü çeşidi vardır. Bazı büyüler iyi amaçlar ile yapılabileceği gibi art niyetli insanlar tarafından kıskançlık sebebiyle yapılmaktadır. Örnekleyecek olursak Soğutma Büyüsü, Ayırma Büyüsü gibi büyüler iki çiftin arasına büyü ya da musallat ile giren birisini aradan çıkarmak ve yuva bütünlüğünü korumak için yapılabileceği gibi kıskanç ve çekemeyen bir akraba tarafından mutlu ve huzurlu bir evliliği bitirmek için de yapılabilmektedir.

 

Yukarıda bahsettiğimiz gibi art niyetle yapılmış ve yuvanızın dağılması amaçlanmış bir büyü yapılmış olabileceği gibi bir de eşiniz bir cin tarafından musallata uğramış olabilir. Aşırı kıskanç olan cinler banyo, tuvalet, çöplükler, harabeler, insanların az kullandığı mekanları kendilerine mesken edinirler. Bu gibi yerlerde uygunsuz davranışlar, tuvaletinizi yapmanız, tuvalet ve banyoya destursuz girmeniz, çıplak duş almanız durumunda musallata uğrayabileceğiniz gibi, sapkın cinlerin düşük yıldızlı insanlara kolay ulaşması sayesinde de aşk ya da musallat durumları gerçekleşebilmektedir. Böyle durumlarda cinler eşleri birbirlerinden ayırır, eşleri birbirlerine kötü gösterir, vesveseler ile ilişkileri bitirme noktasına getirir ve sürekli gerginlikler yaratırlar. Bir de kara büyü yönlendirmesi ile bir cine sunulan çiftlerden bir tanesi cin tarafından sahiplenilir ki bu en tehlikeli sonucu ölümle dahil sonuçlanabilecek ciddi riskler taşıyan bir durumdur.

 

Saydığımız sorunların sebeplerinin belirlenmesi ve doğru teknikler ile defedilerek tekrar ilişkinin sağlıklı hale getirilmesi için büyü ve musallat konularında uzman, doğru yöntemleri bilen, bu büyülerin merkezi sayılacak yerlerde eğitimlerini almış, büyük alimlerden el almış Medyum Valera Hoca gibi değerli zatlar ile gerçekleştirilebilmektedir.

 

Peki Medyum Valera Hoca kimdir? Nerelidir? Ne çeşit eğitimler almıştır?

Öncelikle Medyum Valera Hoca aslen İranlıdır ve 15 yıldır İstanbul Silivri ilçesinde yaşamaktadır. Ortadoğu’da farklı büyüler, cinler ve farklı teknikler konusunda uzmanlaşmış alimlerden eğitim almış, farklı büyüler için farklı metotlar geliştirmiştir. Geliştirdiği metotları binlerce yıllık bilgiler ile birleştirmiş ve artık bu konuda sayılı alimler arasına girmiştir.

 

Medyum Valera Hoca, Geri Getirme Büyüsü konusunda geliştirdiği teknikler ile öncelikle çiftler arasında yaşanılan sorunun sebeplerini inceler, ana sebepleri bulur, bu sorunu yaratan sebeplerin defedilmesini sağlar ve en son olarak korumalar ile bir daha büyü ya da musallatın çok daha zor şekilde uğramasını sağlamaktadır. Nasıl ki kara büyü yapılırken hedeflenen insanların orada bulunması gerekmiyorsa, Geri Getirme Büyüsü yapılırken de büyü bozma, musallattan kurtarma gibi durumlarda da orada olmanıza gerek yoktur. Medyum Valera Hoca tarafından istenilen bilgileri telefondan dahil verebilmektesiniz. Böylelikle hem pandemi sürecinde yolculuk yapmanıza gerek kalmaz hem de dünyanın neresinde olursanız olun Medyum Valera Hoca nın ilminden faydalanabilirsiniz.

Büyü ya da musallat durumlarında en önemli konu hızlı şekilde müdahale etmektir.

Olası gecikme durumlarında önce bünye zayıflayacaktır, sonrasında büyü veya musallatın tedavisi zorlaşacak ve etki altında kalan bireyin bu etkilerden kurtulması zorlaşacaktır. Bu sebepten ötürü büyü ya da musallat konusunda yukarıda bahsettiğimiz belirtiler varsa ya da şüpheleriniz varsa mutlaka Medyum Valera Hoca ile irtibata geçerek durum hakkında bilgi alınız.

Hızlı İletişime Geçebilmek İçin

05316761351

5 YORUMLAR

  1. Bir sorum olacaktı, 3 yıllık bir evliliğim var ve eşim ile ilk iki yılımızda her şey güzel giderken birden sorunlar çıkmaya ve eşim benden soğumaya başladı. son durumda sürekli bir bahane bularak farklı odada uyumaya kadar gitti konu. Yaklaşık 5 ay kadar profesyonel destek dahil almamıza rağmen eşim daha fazla uzaklaşmaya başladı. 6 7 aydır durumun insani şartlardan değil de daha farklı bir sebepten ötürü olduğunu düşünüyorum ve gerçekten güvenilir bir hoca arıyorum. Birkaç hocaya gitmeme, değişik şeyler söylemelerine ve yapmalarına rağmen bir sonuç alamadım. Boşanmadan önce artık son çarem kaldı. Dekar hoca gerçekten Geri Getirme Büyüsü ve Bağlama Büyüsü konusunda yazıldığı kadar iyi mi?

    • Bir sorum olacaktı, 3 yıllık bir evliliğim var ve eşim ile ilk iki yılımızda her şey güzel giderken birden sorunlar çıkmaya ve eşim benden soğumaya başladı. son durumda sürekli bir bahane bularak farklı odada uyumaya kadar gitti konu. Yaklaşık 5 ay kadar profesyonel destek dahil almamıza rağmen eşim daha fazla uzaklaşmaya başladı. 6 7 aydır durumun insani şartlardan değil de daha farklı bir sebepten ötürü olduğunu düşünüyorum ve gerçekten güvenilir bir hoca arıyorum. Birkaç hocaya gitmeme, değişik şeyler söylemelerine ve yapmalarına rağmen bir sonuç alamadım. Boşanmadan önce artık son çarem kaldı. Dekar hoca gerçekten Geri Getirme Büyüsü ve Bağlama Büyüsü konusunda yazıldığı kadar iyi mi?

  2. Eşimle mahkeme sürecim başlamışken Medyum Dekar Hoca yı buldum. Yanına gittiğim zaman kayınvalidemden şüphelendiğimi söylemiştim fakat günahını almışım. Hemen belirtmeliyim eşimle çok mutluyuz, bizi ayırmaya çalışan ve büyü yapan kişi kız kardeşim çıktı ve itiraf etti. Sağ olsun Medyum Dekar Hoca çok hızlı şekilde çözüm sağladı ve eşimi geri getirdi. Teşekkürler hocam her şey için, hayatımı ve ailemi kurtardığın için sürekli duacın olacağımı bilmeni istiyorum.

  3. Doğrusu hoca ve büyü konularına hayatım boyunca hiç inanmadım. Her zaman komik ve saçmalık geliyordu. Eşimle üniversitede tanışmıştık ve evlendikten sonra birkaç sene içerisinde aramızda sorunlar doğmaya başladı. Hem eğitimim hem de kariyerim gereği hiçbir zaman büyü olarak değerlendirmedim, sürekli günlük problemler, eşimin sevgisi bitti gibi klişeler ile kendimi avutuyordum. Bir gün kayınvalidem bendeki durgunluğu ve eşimin tavırlarını fark ederek sorması ile her şeyi anlattım. Komşusu sayesinde tanıdığı Medyum Dekar Hoca konusunda o kadar ısrar etmesine rağmen gelmemek için türlü bahaneler ürettim ve sürekli “Anne onların hepsi dolandırıcı bırak yaa” diyerek geçiştirdim. En sonunda “Kızım en fazla bir gün beraber gezmiş oluruz gel gidelim.” Demesi ile Medyum Dekar Hoca ile tanıştım. İlk başta söyledikleri garip, ürkütücü ve komik gelse de söylediklerini harfiyen yaptım. Birkaç gün içerisinde eşimin tavrı ve yaklaşımı değişti. Şimdi hem eşim üniversite günlerimizdeki kadar üzerime düşüyor, hem de ailemize yeni bir üyenin yolunu gözlüyoruz.

  4. Medyum Dekar Hoca ile tanışıklığımız yaklaşık 11 yıllıktır ve hayatımda yaşadığım hemen hemen her sorunda bana yardımcı oldu. Hem özel hayatımda hem de iş hayatımda yaptığı dokunuşlar sayesinde hayatım sürekli rayında ilerliyorum. Hocam sanırım seni en çok yıpratan ziyaretçin benim hakkını helal et : ) hem evliliğimi kurtardın, hem çenemi çektin. Gözü kapalı gelebilir, danışabilir, yardım alabilirsiniz arkadaşlar.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here