Ana sayfa Bilgi & Haber Güvenilir Medyum Kimdir ?

Güvenilir Medyum Kimdir ?

24
0
PAYLAŞ

Medyum Nedir?

Medyumlar, doğa üstü varlıklarla iletişime geçtikleri iddiasında olarak bu varlıklardan güç ve bilgi alarak birtakım bilgilerini yorumlayabilen kişiler olarak insanlara çözüm üretmek noktasında yardımcı olurlar. Medyum nedir sorusu en sık sorulan sorular arasında yer almaktadır. Piyasada birçok medyum bulunmaktadır. Medyumlar cin çıkarma, cin çağırma, büyü yapma, büyü bozma konularında bilgili kişiler olarak cinlerle en kolay yollardan irtibata geçen kişilerdir. Cinlerle irtibata geçmek için cinlerin de birtakım kişilere uğramış olması da olasıdır.

Medyumluk hemen herkesi yapabileceği tarzda bir iş değildir. Derin ve geniş bilgiler gerektirir. Kadim kitapları bilmek, dini referanslar kullanmak, bilimsel yaklaşımlardan yararlanmak ve hemen her kitabı okuyarak yeni bilgiler edinmek insanların içinde bulunduğu zor durumlar için yeni çözümler üretmek için gereklidir. Günümüzde birçok kimse medyumluk hizmeti verdiği iddiasında olarak gelecekten haberler verdiğini sanmakta ve bu alanı boş ve ham bilgilerle doldurarak insanları kandırabilmektedir. Sahtekar medyumlardan uzak durmak adına insanların çok iyi araştırmalar yaparak hareket etmesi internet yorumlarını da dikkatli takip etmesi gerekir.

Cinlerle irtibata geçmek için bazı yeteneklere ve bilgilere sahip olmak gerekir. Kadim kitaplarda yazan büyü tariflerini ve materyalleri bilmek, tanımak gerekir. Medyumlar bu alanda birçok özel bilgiye sahip olarak çalışırlar. Medyumlar yardım da alabilirler. Cinler dışında psikoloji ve biyoenerji alanlarında da yardım alarak çalıştıkları bilinmektedir. Medyum olmak isteyen biri sadece bir istekle bunu gerçekleştiremez. Bu alanda kendini yetiştirmesi ve hemen her bilgiye sahip olarak cinlerle irtibat kurma noktasında yüksek bilgilere sahip olması gerekir. Böylece insanların sorunlarının çözülmesinde gerçek medyumluk hizmetlerini yerine getirebilir ve isimlerinden söz ettirebilirler. Gerçek medyumlar ile sahtekar medyumlar arasında bu nedenle çok büyük farklar bulunmaktadır.

Medyumlar Kimdir Neler Yapar?

Medyumluk hizmetlerini yerine getiren ve bu iş için bazı kadim bilgi ve doğa üstü varlıklardan yararlanarak hareket eden kişiler medyumlar olarak bilinmektedir. Gerçek medyumlar insanların en önemli sorunlarını kolayca çözme noktasında büyü yapma yeteneklerine ve bilgilerine sahip kişilerdir. Piyasada birçok medyum bulunmaktadır. Bu kişiler kadim kitaplarda yer alan büyü tarifi bilgilerinden haberdar olarak hareket ederler.

İnsanlar hayatlarında bazı zor anlar yaşarlar. İçlerinden çıkmadıkları bu durumları aşmak için yardım alma ihtiyacı hissederler. Kendi başlarına aşamadıkları durumları yardım alarak aşmaya çalışırken büyü konusuna da merak salarlar. Geri getirme, bağlama, aşık etme büyüsü gibi büyüleri bilen kişiler olan medyumlar bu noktada insanlara yardım ederler. Bu kişiler büyü yapma, bozma konusunda hünerleri olan özel kişiler olarak hem biyolojik açıdan hem de tıbbi açılardan bilgilere de sahip olarak insanlara doğru şekilde yaklaşmayı bilirler. Bu davranışların aksini gerçekleştiren kişiler piyasada oldukça fazla bulunan sahtekar kişiler olarak bilinmektedir. Bu kişilerden mutlak surette uzak durmak gerekir.

Medyumluk hizmetlerini gerçekleştiren kişiler, biyoenerji, psikiyatri alanlarından da yardım alarak çalışabilirler. Medyumluk hizmetleri daha çok bireysel olarak gerçekleştirirler. Büyü tariflerini hazırlama noktasında yardım alsalar da cinlerle irtibata geçme konusunda kendilerine özgü halleri, yetenekleri ve bilgileri bulunmaktadır. Cinlerle irtibata geçmek için bilgi ve birikim gereklidir. Daha çok cinlerin temas kurduğu kişiler zamanla bu teması kuvvetlendirerek cinler aleminde sözü dinlenir hale gelirler. Bu da dikkat edilmesi gereken başka bir taraftır. Bu nedenle medyumluk hizmeti veren kişiler itimat edilen ve gizemli karşılanan kişiler olarak itibar sahibi kişiler olarak bilinmektedir. Hemen herkesin medyumluk iddialarına kapılmamak gerekir.

Gerçek Medyumlar Nasıl Anlaşılır?

Medyumların yaptığı hizmetler istismara ve suiistimale çok açıktır. Bu nedenle sahtekar kişilerin bu alanda hizmet ediyor gibi görünmesi muhtemel vakalar arasında yer almaktadır. Gerçek medyumlar insanları kandırmaz, doğru bilgilerle doğru çözümler üreterek para odaklı iş yapmazlar. Bu tür medyumları anlamak için nerede ve kimlerle çalıştıklarına ve sadece telefon ya da internet üzerinden haberleşmemelerine dikkat etmek gerekir. Bu tarz kişileri internet ortamındaki yorumlardan da tanımak, bilmek mümkündür.

Günümüzde birçok medyum medyumluk hizmetlerini gerçekleştirdiğini iddia etmektedir. Bu da sahtekar tiplerin medyumluk hizmetlerinde öne çıkmasına neden olmaktadır. Gerçek medyumlar son derece bilgili kişiler olarak cinlerle irtibata geçme noktasında gerçekten kadim kitaplardaki bilgileri kullanabilen kişilerdir. Diğerleri ise bu bilgileri bilmeyen, biliyormuş gibi insanları kandıran ve elinden de bir şey gelmeyen kişiler olarak sadece hesaplarına para geçmesini takip ederler. Bu nedenle öncelikle ve ivedilikle uzak durulması gereken kişiler olarak bilinmeleri gerekir.

Sahtekar medyumlar insanları yarı yolda bırakan ve paralarını alarak gasp eden kişilerdir. Cinlerle iletişime geçemezler, bilgileri çok azdır, fal bakıp gelecekten haber verdiklerini söyleseler de inandırıcılığı yoktur. Bildikleri konular da tahminlerinin doğru çıkmasından ibarettir. Evrakta da sahtecilik yaparak yanlış adreslerde sahte kişiler olarak sadece isim yapmış ve müstear isimleriyle tanınmış, gerçek kimliklerini açığa çıkarmamış insanlardır.

Gerçekten medyumluk yapan kişiler ise adresin, kimliği, çalışma şekilleri ve şartları belli olan kişilerdir. Doğru ve bilindik adreslerde, çevreleri de olan kişiler olarak insanların sorunlarının çözülmesinde danışmanlık hizmetleri verdiklerini kimseden saklamadan ve vergilerini vererek, ruhsatlı iş yeri çalıştıran kişilerdir. Bu tür kişilere ulaşmak için çok iyi araştırmalar yaparak hareket etmek ve mümkünse internet ortamından da araştırma yaparak yorumları okumak gerekir. Böylece sağlıklı bilgilere ulaşmak mümkün olabilir.

Güvenilir Medyum Kimdir?

Medyumların güvenilir olma konusunda hassasiyetleri bulunmaktadır. Piyasada birçok medyum bulunduğundan insanlar da güvenilir medyum bulma noktasında bir arayış içindedir. Bilgili, akıllı, görgülü ve ne yaptığını bilen medyumlar insanlar tarafında itibar ve teveccüh gören medyumlardır. Müşterileri de buna göre olan medyumların hemen her konuda bilgisi de bulunmaktadır. Cinlerle irtibata geçerek kesin çözümler üretmek noktasında daha hızlı hamleler gerçekleştirebilirler.

Medyumlar gizemli kişiliklere sahip olduklarından güvenilir olma noktasında hep şüphe çeken kişiler olmuşlardır. Bu nedenle en çok araştırılan ama yine de en çok inanılan kişiler olarak öne çıkarlar. Birçok medyum isimleri piyasada nam salmıştır. Bunların birçoğu da sahtekar olarak kayıtlara geçmiştir. Bu nedenle medyum araştırması yaparken çok dikkat etmek gerekir. Güvenilir medyum derin ve geniş bilgilere sahip olan kişiler olarak söyledikleri doğru olan insanlardır. Bilimsel ve dini verilerden de yararlanırlar.

Güvenilir insan bulma noktasında her geçen gün insanların zor durumda kalması, medyumlar konusunda da aynı durumun yaşanmasına neden olmaktadır. Medyumluk hizmetleri istismara ve suiistimale açık olduğundan sahtekar kişiler güvenilir olanların önüne geçmeye başlamıştır. Bu nedenle çok iyi araştırmalar yaparak medyumlardan yardım almak gerekir. Bunun için insanların yakın çevrelerinden ve medyumların müşterilerinden bilgi almaları yerinde olacaktır. Böylece medyumluk hizmetlerinin daha güvenilir bir şekilde gerçekleşmesi söz konusu olur. Medyumluk piyasa yapmış bir meslek olduğu için güven noktasında insanların olurunu almak çok zordur. Bu nedenle medyumlara da çok büyük işler düşmektedir. Doğru, düzgün, adresi belli, kaynakları güvenilir olan kişiler insanların doğal olarak güvendiği ve sözlerine inandığı kişilerdir. Bu kişilere ulaşmak da oldukça kolaydır. Adresleri belli olduğu için güven noktasında bir şüphe de oluşturmazlar.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here