Ana sayfa Çalışmalarım Papaz çalışması

Papaz çalışması

369
4
PAYLAŞ

PAPAZ BÜYÜSÜ

 

Antik dünyadan günümüze kalmış kadim ilimlerin en başında gelmektedir. İlk milattan sonra 1. Yüzyılda Filistin ve İran bölgesinde yaşayan Kabala inancına sahip daha sonradan Hristiyan olan havarileri tarafından geliştirildiği bilinmektedir ve çok az sayıda yazılı kaynak bulunmaktadır. Pek çok amaçla yapılabilen ve aşırı tesirli olan Papaz Büyüsü Kabala inancının mistik etkilerini barındırdığı için yalnızca Kabala Büyüsü konusunda ilim sahibi hocalar tarafından, Vatikan’da bu konuyu araştıran papazlar ile ya da İsrail’de kabala konusunda uzmanlaşmış hahamlar tarafından yapılmaktadır.

 

Neredeyse her amaç için yapılabilen bu büyü türünde yapımı anında uygulanacak en ufak bir eksiklik ya da yanlışlık çok ağır sonuçlar doğurabilmektedir. Böylesi riskli bir büyü ancak gerekli durumlarda ve hocanın rızası ile yapılabilmektedir. Aşk, ayırma, bağlama gibi sebepler için yapılabileceği gibi define gizlemek, define bulmak gibi pek çok geniş alanda yapılabilmektedir. Papaz büyüsü sırasında Hristiyan ve Musevi cinler ile irtibat kurulduğu için uygulayan hocanın tedbirlerine uymak ve direktiflerini harfiyen yerine getirmek gerekmektedir. Aksi durumda musallata maruz kalınabileceği gibi büyünün ters tepmesine de maruz kalınabilmektedir. Bu tür durumlar ile karşılaşmamanız için mutlaka yerinde eğitimini almış büyük alimlerden el almış ve yüksek tecrübeli hocalar ile çalışmalısınız.

 

Papaz Büyüsü yapılacak insanlardan direkt kan, tırnak ya da necaset gibi şeyler ile yapıldığı için direkt etkilidir ve bozulması çok çok zordur. Domuz yağı, domuz kanı, domuz kemiği gibi materyallerinde kullanıldığı büyüde cinler direkt görevlendirilir ve büyünün yapıldığı kişi direkt cinler tarafından etkilenmektedir. Büyü seansına başlandıktan sonra geri dönüşü imkansıza yakındır. Papaz Büyüsü aynı zamanda kara büyü sınıfına girdiği için yapacak hocanın kara büyüler konusunda tecrübesi büyünün yaptırana tesir etmesinin önüne geçecektir. Tecrübesiz, ilim konusunda eksik ve acemi hocalar tarafından yapılacak Papaz Büyüsü yaptırana döner ve yaptıranın musallata maruz kalarak ölüme kadar götüren acılı ve ağır bir süreç geçirmesine sebep olacaktır.

 

Peki böyle riskler barındıran, hayati riskleri olan bir büyüyü kime danışarak yaptırmak gerekmektedir? Böylesi riskli bir işlemi ancak ve ancak Medyum Karlo Hoca gibi ilmi yerinde tecrübe ederek öğrenmiş, kadim kitaplardan okumuş hocalara danışarak yaptırılmalıdır. Cinler yapıları ve davranışları gereği bir büyü ile yönlendirilmeleri durumunda büyüde açıklar ararlar ve yaptırana ulaşmaya çalışırlar. Bu durumlara maruz kalmamak için öncelikle yaptıranın koruma duası ile zırhlanması ve cinin yaptırana ulaşamaması sağlanmalıdır. Doğru cin kabilesinden doğru cinlere ulaşabilecek yeteneğe sahip hocalar tarafından cinin yönlendirilmesi ile büyünün yapılması gerekmektedir.

 

Yukarıdaki bilgiler ışığında şimdi de Medyum Karlo Hoca kimdir? Nerelidir? Nerede yaşamaktadır? Gibi soruların cevaplarına bakalım. Öncelikle kendisi 15 yıldır edindiği bilgi ve birikimleri, konusunda dünyanın sayılı alimlerinden öğrendiklerini insanlara yardım amaçlı olarak kullanmaktadır. Aslen İran’lı olan Medyum Karlo Hoca edindiği bilgi ve birikimlere kendi araştırmalarını da ekleyerek daha da ileri taşımıştır. Konusunda uzman, değerli ve saygın hocalardan aldığı el ve bilgileri yaptığı araştırmalar ile harmanlamış ve geliştirmiştir.

 

Son olarak büyü yaptırırken, deva ararken Medyum Karlo Hoca ile irtibata geçerek uzaktan yardım etmesi istenebilir. Böylelikle hem pandemi döneminde sağlığınızı riske atmamış olursunuz hem de dünyanın neresinde olursanız olun Medyum Karlo Hoca nın ilminden faydalanabilirsiniz. Böylelikle işlemlerinizi hızla ve güvenle yaptırma imkanı bulursunuz. Telefon ile irtibat anında sizden istenilen yönlendirmeler ile hayatınıza daha mutlu şekilde devam edebileceksiniz.

4 YORUMLAR

  1. Avatar züleyhan çiçek

    Eşim bundan 2 yıl önce bir fitnenin içine düşmüş ve kandırılıyordu. Eşimi kandıran kadın tam bir şeytan ve büyük bir yalancıydı önce bizden koparmış sonra da işlerini berbat etmişti. Bir türlü kurtulamıyor ve kadını eşimden uzaklaştıramıyordum. Eşimin ailesi dahil bu durumdan bıkmış durumda çare arıyorduk. Pek çok hoca ile görüştük, kayınpederim kendi bildiği bir iki hoca ile görüştü fakat bir türlü çare bulamadık. Artık ayrılığı düşünmeye başladığım dönemde Medyum Karlo Hoca ile tanıştım. Eşimin üzerinde hem büyük bir yalan balonu kurulmuştu hem de bu kadın eşime büyü yaptırmıştı. Elimizden gelen tek şey
    Papaz Büyüsü ile bu kadından ayrılmasını sağlamak ve eşimi evine geri getirmekti. Medyum Karlo Hoca tüm ritüelleri ve gerekli olan her şeyi mükemmel şekilde yaptı ve 1 ay içerisinde o kadından tamamen kurtulduk. Eşim 2 yılı resmen hatırlamadığını ve üzgün olduğunu sürekli anlatıyor. Teşekkür ederim hocam ailemi yuvamı kurtardın.

  2. Orta okul yıllarımdan beri aşık olduğum bir çocuk vardı. Hiçbir şekilde bana bakmıyor ve benimle ilgilenmiyordu, hatta beni üzmek için uğraşıyordu. Üniversiteyi bitirmiş olmama rağmen aklımdan çıkmıyor sürekli onu düşünüyordum. Defalarca hocalara gittim Aşk Büyüsü yaptırdım. Bir türlü işe yaramıyor ya da dolandırılıyordum. En sonunda Medyum Karlo Hoca nın adını duydum. 2 ay önce kendisine gittim ve her şeyi anlattım. Papaz Büyüsü ile bu işin olabilme ihtimalini sordum, kendisi tüm işlemleri yaptı. 15 gün kadar sonra o kişi beni sosyal medyadan ekledi, konuşmaya başladık. 20 gündür de bu kişi ile güzel bir beraberliğimiz var. Aklında sorular olan ve güvenemeyen birileri varsa beni bile sevdiğime kavuşturdu. Allah razı olsun hocam.

  3. Eski kocamdan bir türlü kurtulamıyordum ve kendi hayatıma devam etmemi sürekli engelliyordu. Polise gitmeme, suç duyurusunda bulunmama rağmen adam beni resmen boğmaya devam ediyordu. Kendisi evlendi buna rağmen peşimi bir türlü bırakmadı. Bir okulda öğretmenim ve okuldaki veliler dahil bir süre sonra bu durumdan rahatsız olmaya başladı. Bir veli en son beni arayarak “Hocam bu tür şeylere inanır mısınız? bilmem ama bir hoca var, size o yardım edebilir.” Dedi. Artık çaresiz ve korkmuş halde Medyum Karlo Hoca ile irtibata geçtim. Başka bir şehirde yaşadığım için yanına gidemeyeceğimi ne yapabileceğimizi sordum, kendisi bana internet üzerinden ulaştı ve görüntülü bir şekilde Papaz Büyüsü için yapmam gerekenleri, ona yollamam gerekenleri söyledi ve dediklerini harfiyen uyguladım. 15 gün içerisinde eski eşimin beni aramaları, rahatsız etmeleri azalmaya başladı ve 1 ay içerisinde kendisinden tam anlamı ile kurtuldum. Ömrüm boyunca inanmadığım, güvenmediğim büyü ilmine artık çok büyük bir saygı duyuyorum ve böylesi yardımsever insanlar oldukça benim gibi inanmayanların da inanacağına eminim. Yardımlarınız için size minnettarım hocam çok teşekkür ediyorum.

    • Ben de yukarıda ki hanımefendi gibi bir sorun yaşıyordum, eşimden bir türlü kurtulamıyor ve sürekli dayak yiyordum. Ne yapsam, nereye başvursam bir dönüş alamıyordum. Sokakta dayak yiyordum polise gidiyordum ve ertesi gün önümü kesip daha fazlası ile karşılaşıyordum. En sonunda ben de Medyum Karlo Hoca nın numarasına ulaştım. Çok hızlı ve güçlü bir Papaz Büyüsü ile birkaç haftada bu illet adamdan beni kurtardı. Resmen hayatı ve huzuru bulmama yardımcı oldu, Allah sizden razı olsun hocam.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here