Ana sayfa Bilgi & Haber Sabun Büyüsü Nedir?

Sabun Büyüsü Nedir?

45
0
PAYLAŞ

Sabun Büyüsü Nedir?

Büyü insanları zor duruma düşürmek ya da bu durumu engellemek, önlemek için yapılan bir çeşit sihirdir. Büyülerin birçok çeşidi bulunmaktadır. Bunlar sosyal ilişkileri geliştirmek amacıyla ya da insanlara zarar vermek kastıyla da yapılmaktadır. Sabun büyüsü de büyü çeşitlerinden biridir.

Sabun büyüsü iki şekilde gündeme gelmektedir. Bunlardan ilki kişiye zarar vermek, öldürmek kastıyla yapılan sabun büyüsü olarak bilinmektedir. İkincisi ise iki insan arasında aşk bağı kurulması için yapılmaktadır. Sabun büyüsü maliyeti oldukça az olan bir büyü olarak sıklıkla yapılmakta ve tercih edilmektedir. Ayrıca sabun büyüsü son derece etkili olduğu için de insanlar tarafından rağbet görmektedir.

Büyü yapılması zarar vermek kastı ya da irade kontrolü sağlamak kastıyla yapılmaktadır. Genelde büyü yapmak için kişiler harekete geçmekte, büyü bozmak için de medyumlar insanlara yardımcı olmaktadır.

Sabun Büyüsü Nasıl Yapılır?

Sabun büyüsü yapmak oldukça kolaydır. Masrafı çok az olduğu için insanlar sabun büyüsü konusunda hemen harekete geçebilmektedir. Sabun ve iğne kullanılarak yapılan bir büyüdür. Sabun büyüsü yaparken farklı sabunların özelliklerinden yararlanılmaktadır.

Sabun büyüsü yapmak için sabuna ihtiyaç vardır. Sabunun rengi, şekli ya da kokusu önemli değildir. Sabunun daha önce hiç kullanılmamış olması gerekir. Temiz bir sabun seçilmelidir. Hazırlarken de 41 adet ya da 23 adet toplu iğneye ihtiyaç bulunmaktadır.

Sabun büyüsü yapmanın belli ritüelleri bulunmaktadır. Bu nedenle bireylerin asla kendi başına büyü yapmaması gerekir. Bu iş son derece ciddiyetle yapılan bir iştir. Bu nedenle medyumların bu konudan haberdar olması ve bu yönde sağlıklı bilgiler vermesi gerekir. Sabun büyüsü engelleme yolları için de medyuma müracaat etmek gerekir.

Sabun büyüsü seanslarının bazılarında isimlere de ihtiyaç duyulabilir. Bu da son derece tehlikeli kabul edilir. Doğum tarihi gibi özle bilgilere de ihtiyaç duyulması büyünün etki derecesini arttırabilir. Bazı seanslarda da kişilerin resimlerine de ihtiyaç duyulmaktadır. Büyü tesirinin gitmesi için uzmanlardan yardım almak ve kendi başına hareket etmemek gerekir. Tılsım ve muskalar geçici koruma sağlasa da büyünün tamamen bozulması gerekir.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here