Ana sayfa Bilgi & Haber Ziyaretçi Defteri

Ziyaretçi Defteri

254
8
PAYLAŞ

↓Sizden Gelen Yorumlar↓

8 YORUMLAR

  1. Selam arkadaşlar benim adım Gökhan mesleğim tabelacılık Geri getirme büyüsü için birçok medyum ve hoca ile konuştum hatta birkaçına işlem yaptırdım bir sonuç elde edemedim. Hasbelkader medyum Arman ile tanıştım. Öncelikle bana niyetimin kötü mü iyi mi olduğunu sordu. Etik değerleri olan biri olması benimle uzun süre ilgilenmesi nedeniyle kendisinin güvenilir medyum olduğunu düşündüm ve işlem yaptırmak istedim. Yaklaşık 2 3 hafta kadar problemim ile ilgilendikten sonra geri getirme büyüsü işlemim gerçekten tuttu. Eski eşim için rica etmiştim, ne kadar uzun sürmüş olsa da mutluluğa böylece kavuştum. Allah razı olsun diyorum buradan. Kendisinin adını ve ilmini yaşatmak da benim ona olan borcumdur.

  2. Merhaba arkadaşlar. Benim üzerimde soğutma büyüsü vardı. Bunu eşim fark edene kadar evdeki herkesten nefret ediyordum. Çocuklardan ve eşimden uzaklaşmak için fırsat kolluyordum… Kabus gibi günler yaşadık. Daha sonra kocam yaptığı araştırmalar sonucunda Arman hocayı buldu. Hocamız özellikle büyü bozma konusunda ustaymış. Sormuş sorulturmuş ve hocamıza danışmış. Hocamız 3 haftada büyüyü bozdu ve Allah razı olsun, şuan evliliğimiz hiç olmadığı kadar mesut. Ama biz hala kaynanam dan şüpheleniyoruz. Özellikle büyü bozma da üzerine yok..

  3. hayatımda ilk kez aşık olduğum bir insan oldu ve o da aşkıma karşılık vermedi depresyondan çıkamadım sonra bir arkadaşım büyü fikrini aklıma sokunca düşündüm taşındım araştırma yapmaya başladım sonra medyum Arman hocayı buldum işlem yaptırmaya karar verdim. İlk başta sonuç alacağımı düşünmüyordum çünkü insanın aklı el vermiyor. 12 günde sonuç aldım gerçekten anlatılamaz bir mutluluk hocam çok teşekkür ederim bana bunları yaşattığınız için

  4. ailemin huzuru için medyum Arman hoca ile bağlama büyüsü yaptım annem ve babam ayrılık noktasına gelmişti ve ne denersek deneyelim onları birbirlerine yaklaştıramadık küçük kardeşim anasız babasız kalmasın diye medyum Arman bey ile çalışıp bağlama büyüsü yaptırdım aile ilişkimiz şu an gayet iyi medyum arayanlara tavsiye ederim

  5. Medyum Arman ismini sitelerde illaki görmüşsünüzdür güvenilir medyum isimleri aratırken bulmuştum. Bir türlü çözümü bulunamayan hastalığımın kara büyü olduğunu öğrendim hemen bozdurdum. Sağlığıma kavuştum yaklaşık 2 hafta kadar bir süre aldı. Vücudumdan çıkanlar akılları dondurur meğer bana neler yapılmış haberim yokmuş.

  6. gerçek medyum arayanlar bu yorumu iyi okusunlar 3 senedir başım beladan kurtulmuyor, şans hep benden uzak kalıyordu. İki kere iş yeri açtım ikisi de battı, şanssızlık üzerine şanssızlık yaşadım. En sonunda bir arkadaşım beni büyü olabilir diye uyardığında araştırma yaptım 3 ay işi gücü bırakıp araştırdım. Tüm isimler yalan dolan benim için tek gerçek Medyum Arman hoca. Büyü bozma işlemi yaptı ardından bereket büyüsü yapıp işlerimi açtı. Hocam sayesinde hayata geri döndüm. Ben başka kimselere inanmam.

  7. Medyum Arman abi o kadar ilgili ve titiz işlem yapıyor ki sonuç almamanız mümkün değil. Her soruma sabırla cevap verdi her ümitsizliğe düştüğümde yanımda oldu Arman hoca ile tanıştığım ve bulduğum için çok mutluyum sıkıntısı olan eşim dostum olsun tereddüt etmeden öneririm.

    • Bu yorumlar gerçekten büyü yaptıranların yorumları mı?

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here